Дата
|
Мерапрыемствы
|
Клас
|
Адказныя
|
|
13.01.2024
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
(другая субота месяца)
|
Гульнявая праграма “Шлях ў краіну Здароўя”
|
2 “А”
|
Класны кіраўнік Япішка Т.А.
|
Круглы стол “Здароўе падлетка без шкодных звычак”
|
8 “В”
|
Класны кіраўнік Ефімчук Л.М.
|
Пазнавальная гульня “Калі хочаш быць здаровым”
|
2 “Б”
|
Класны кіраўнік Рынкевіч Г.М.
|
|
Гульня “Спартыўны калейдаском”
|
9 “А”
|
Класны кіраўнік Жванько З.М.
|
|
Гутарка «2024 – Год якасці»
|
2-я кл.
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
|
Занятак “Як справіцца з кібербулінгам”
|
8-11 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
|
Кансультацыя для вучняў
“Эфектыўнае засваенне вучэбнага матэрыялу”
|
9-11 кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
|
Гутарка “У здаровым целе здаровы дух”
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
|
Першанства школы па стральбе
|
6-7 кл.
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Сідарчук Ю.С.
|
|
20.01.2024
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі (трэцяя субота месяца)
|
|
Віктарына “Есць такая прафесія”
|
2 “Г”
|
Класны кіраўнік Лапачук Л.П.
|
Гульнявая праграма “Падарожжа ў свет прафесій”
|
1 “А”
|
Класны кіраўнік Гарбацэвіч С.Л.
|
Круглы стол “Свет прафесій”
|
9 “Б”
|
Класны кіраўнік Сяглюк І.М.
|
Квэст-гульня “Прафесіі вакол нас”
|
9 “В”
|
Класны кіраўнік Керазь В.В..
|
Інтэрактыўная гульня “Зімушка-зіма”
|
1-2 кл.
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Гутарка “Чалавек сярод людзей”
|
9-11 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Прафарыентацыйная гульня "Турнір знаўцаў прафесій»
|
6-я кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Прафарыентацыйная гутарка “Вышэйшыя ваенныя навучальныя ўстановы”
|
10-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Першанства школы па валейболу
|
10-11
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Валашчук Н.В.
|
27.01.2024
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
(чацвёртая суббота месяца)
|
|
Вусны часопіс “Мая сям’я – маё багацце”
|
1 ”Б”
|
Класны кіраўнік Каляда А.А.
|
|
Калейдаскоп думак “Сям’ёй даражыць – шчаслівым быць”
|
1 “В”
|
Класны кіраўнік Ліпская І.В.
|
|
Вусны часопіс “Шчасце жыць у сям’і”
|
10 “А”
|
Класны кіраўнік
Нічыпорчык В.А.
|
Час зносін “Сям’я – галоўнае багацце чалавека”
|
10 “Б”
|
Класны кіраўнік Шкаберда С.Л.
|
|
Урок-рэквіем «Мір памятае» (Да Міжнароднага Дня памяці ахвяр Халакоста)
|
1-я
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
|
Гутарка “Сям’я ў маім жыцці”
|
7-я кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
|
Кансультацыя " Як дапамагчы сябру ў крызіснай сітуацыі?
|
8-я кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
|
Гутарка “Сямейныя каштоўнасці – заклад здаровага выхавання дзяцей”
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
|
Першанства школы па гандболу
|
7-9 кл.
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Паўлюкавец А.І.
|
|
03.02.2024
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання (першая субота месяца)
|
Гульня-падарожжа “Гэта Беларусь мая”
|
1”Г”
|
Класны кіраўнік Іванішчык І.В.
|
|
Інтэлектуальная гульня “Мая Радзіма Беларусь”
|
4 “А”
|
Класны кіраўнік Пешта Т.В.
|
Гульня “Сто пытанняў пра маю Радзіму”
|
10 “В”
|
Класны кіраўнік Ражкавец І.М.
|
Вусны часопіс “Беларусь у асобах”
|
11 “А”
|
Класны кіраўнік Масюк Н.В.
|
|
Урок мужнасці «Дзеці-героі антыфашысты»
|
1-4 кл.
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
|
Інтэрактыўная гутарка “Праца чалавека корміць, а лянота псуе”
|
6-я кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
|
Трэнінгавы занятак «Вучымся мець зносіны"
|
7 кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
|
Дыспут “Афганістан ў лесах нашых землякоў”
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
|
Першанства школы па валейболу
|
7кл. (дзяўчынкі)
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Камісарэнка Т.А.
|
|
10.02.2024
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
(другая субота месяца)
|
|
Конкурсная програма “Дрэва здаровага ладу жыцця”
|
4 “Б”
|
Класны кіраўнік Жыгарэвіч В.А.
|
Пазнавальная праграма “Правілы здаровай талеркі”
|
4 “В”
|
Класны кіраўнік Скошчук А.С.
|
КВЗ “Будзь здаровы”
|
11 “Б”
|
Класны кіраўнік Цыральчук А.Ф.
|
Гульня-падарожжа “Сакрэты здароўя”
|
5 “А”
|
Класны кіраўнік
Федзюковіч М.Л.
|
|
Інтэрактыўная гульня «Разумнікі і разумніцы»
|
4-5 кл.
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
|
Дыскусія “Сяброўства і таварыства”
|
8-11 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
|
Кансультацыя для бацькоў " Прафілактыка дэпрэсіўных растройстваў і суіцыдальных паводзін у дзяцей»
|
бацькі
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
|
Спартакіяда “Наша будучыня ў надзейных руках”
|
9-11 кл
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
|
Першанства школы па валейболу
|
7 кл.
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Жванько З.М.
|
|
17.02.2024
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі (трэцяя субота месяца)
|
Ярмарка “У свеце прафесій”
|
4 “Г”
|
Класны кіраўнік Шышла К.А.
|
Гульнявая праграма “Калейдаскоп прафесій”
|
3 “А”
|
Класны кіраўнік Гарчанюк Н.М.
|
|
Экскурсія ў Іванаўскую дзіцячую школу мастацтваў народнай дэкаратыўна-прыкладной творчасці
|
5 ”Б”
|
Класны кіраўнік Жэмская А.А.
|
|
Экскурсія ў Іванаўскую дзіцячую школу мастацтваў народнай дэкаратыўна-прыкладной творчасці
|
5 “В”
|
Класны кіраўнік Клімовіч Я.М.
|
|
Віктарына «Па дарогах казак»
|
3-5 кл.
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
|
Занятак “Век жыві, век вучыся”
|
5-я кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
|
Прафарыентацыйная гульня" Калейдаскоп прафесій "
|
5 кл
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
|
Прафарыентацыйная гутарка “Вышэйшыя ваенныя навучальныя ўстановы”
|
10-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
|
Першанства школы па піянерболу
|
5 кл.
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Шышко Д.С.
|
|
24.02.2024
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
(чацвёртая суббота месяца)
|
|
Мультымедыйная кругасветка “У свеце прафесій маіх бацькоў”
|
3“Б”
|
Класны кіраўнік Пятрова Н.М.
|
|
Конкурсная праграма “Цветик-семицветик”
|
3 “В”
|
Класны кіраўнік Божка А.М.
|
Круглы стол "Традыцыi маёй сям'i"
|
5 “Г”
|
Класны кіраўнік Парфеявец В.М.
|
|
Сустрэча з бацькамі “Армейскае жыццё”
|
6 “А”
|
Класны кіраўнік Кузьміч Т.А.
|
Віктарына «Наша Беларусь»
|
3-6
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
|
Гутарка “Кожны чалавек унікальны”
|
9-я кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
|
Кансультацыя для бацькоў "Роля бацькоў у прафілактыцы адхілення паводзін падлетка»
|
бацькі
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
|
Інфармацыйная гадзіна да Дня абаронца Айчыны
“Мая сям’я – мая крэпасць”
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
|
Першанства школы па баскетболу
|
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Валашчук В.М.
|
|
02.03.2024
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання (першая субота месяца
|
Гульня-віктарына “Мы родам з Беларусі”
|
3 “Г”
|
Класны кіраўнік Корсак З.Б.
|
|
Гульня-разважанне “Аб дабрыні і бессардэчнасці”
|
2 “А”
|
Класны кіраўнік Япішка Т.А.
|
|
Вусны журнал “Лепей няма Зямлі роднай”
|
6 “Б”
|
Класны кіраўнік Драчэнка І.І.
|
Завочнае падарожжа “Гарады Беларусі”
|
6 “В”
|
Класны кіраўнік Савіч Т.Л
|
Інтэрактыўная гульня «Вясенняе падарожжа»
|
2-3
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Гульнявы занятак “Што значыць быць выхаванным?”
|
5-я кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Трэнінгавы занятак “Краіна звычак"
|
6 кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Прагляд і абмеркаванне фільмаў патрыянычнай накіраванасці
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Першанства школы па стральбе
|
5-6
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Сідарчук Ю.С.
|
09.03.2024
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
(другая субота месяца)
|
Пазнавальнае падарожжа ў краіну Вітамінаў
|
2 “Б”
|
Класны кіраўнік Рынкевіч Г.М.
|
Спартыўная гульня “Вясёлыя забавы”
|
2 “Г”
|
Класны кіраўнік Лапачук Л.П.
|
Гутарка “Жыццё. Здароўе. Даўгалецце”
|
7“А”
|
Класны кіраўнік Максімовіч І.М.
|
Віктарына “Я ведаю ўсё пра здароўе”
|
7 “Б”
|
Класны кіраўнік Шышко К.А.
|
Гутарка «Ён век касмічны адкрыў» (Да 90-годдзя з дня нараджэння Юрыя Гагарына, першага касманаўта, Героя Савецкага Саюза 1934-1968)
|
7-я
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Час зносін “Я выбіраю здароўе”
|
9-11 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Кансультацыя для бацькоў " Бацькам аб палавой недатыкальнасці непаўналетніх»
|
бацькі
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Гутарка “Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь – гарант спакою, упэўненнасці, стабільнасці нашай краіны”
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Першанства школы па настольнаму тэнісу
|
7-8 кл.
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Паўлюкавец А.І.
|
16.03.2024
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі (трэцяя субота месяца)
|
Гульня-віктарына “Калейдаскоп прафесій”
|
1”А”
|
Класны кіраўнік Гарбацэвіч С.Л.
|
Віктарына “Свет прафесій”
|
1”Б”
|
Класны кіраўнік Каляда А.А.
|
Час зносін “Шлях да поспеху”
|
7 “В”
|
Класны кіраўнік Вадзёрчык Л.М.
|
Гульня “Турнір знаўцаў прафесій”
|
7 “Г”
|
Класны кіраўнік Паліўка Л.В.
|
Гутарка «Адкуль наш род і наша мова»
|
1-я
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Занятак “У свеце эмоцый”
|
6-8 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Кансультацыя “Памылкі ў выбары прафесіі "
|
9, 11 кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Прафарыентацыйная гутарка “Вышэйшыя ваенныя навучальныя ўстановы”
|
10-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Першанства школы па валейболу
|
7 кл. (хлопчыкі)
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Камісарэнка Т.А.
|
23.03.2024
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
(чацвёртая суббота месяца)
|
Час зносін “Сям’я разам – душа на месцы”
|
1 “Г”
|
Класны кіраўнік Іванішчык І.В.
|
Займальная гульня “Калі есць сям’я – значыць шчаслівы я”
|
1 “В”
|
Класны кіраўнік Ліпская І.В.
|
Круглы стол “Сям’я і сямейныя каштоўнасці”
|
8 “А”
|
Класны кіраўнік Каранковіч Л.М.
|
Майстэрня зносін "Сям’я - усяму пачатак”
|
8 “Б”
|
Класны кіраўнік Валашчук С.В.
|
Гульня-віктарына «Усё на свеце пачынаецца з сям’і”
|
1-я
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Гутарка “Тваё жыцце ў тваіх руках”
|
10-11 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Кансультацыя “Адносіны з бацькамі: сакрэты ўзаемаразумення"
|
8 кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Фотавыстава “Сям’я ў асобах”
|
9-10 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Першанства школы па баскетболу
|
8-я
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Шышко Д. С.
|
30.03.2024
Мерапрыемствы, якія прапагандуюць традыцыі ўстановы, падвядзенне выніковых вынікаў акцый, конкурсаў, спаборніцтваў, якія праводзяцца на працягу месяца (чвэрці) у шосты школьны дзень
|
Час зносін “Дасягненній класа ў трэцяй чвэрці”
|
4 “А”
|
Класны кіраўнік Пешта Т.В.
|
Фотакалаж “Цікавыя падзеі ў школе”
|
4 “Б”
|
Класны кіраўнік Жыгарэвіч В.А.
|
Лекторый па тэме " Правы і абавязкі дзяцей”
|
8 “В”
|
Класны кіраўнік Ефімчук Л.М.
|
Круглы стол “Маі дасягненні ў трэцяй чвэрці”
|
9 “А”
|
Класны кіраўнік Жванько З.М.
|
Выстава-агляд «Дзве краіны-адзін лёс» (Да Дня яднання народаў Беларусі і Расіі)
|
8-9
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Час зносін “Праўда пра электронные цыгарэты”
|
8-11 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Гутарка “Падзеі, людзі, час у краіне і за яе межой”
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Першанства школы па футболу
|
3-4 кл. (хлопчыкі)
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Камісарэнка Т.А.
|
06.04.2024
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання (першая субота месяца
|
Конкурс паведамленняў “Памятныя месцы маёй малой радзімы”
|
4 “В”
|
Класны кіраўнік Скошчук А.С.
|
Віртуальнае падарожжа “Мая краіна Беларусь”
|
4 “Г”
|
Класны кіраўнік Шышла К.А.
|
Вусны часопіс “Я памятаю. Я ганаруся”
|
9 “Б”
|
Класны кіраўнік Сяглюк І.М.
|
|
9 “В”
|
Класны кіраўнік Керазь В.В..
|
Гутарка «Падарожжа ў краіну здароўя»
|
4-я
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Віктарына “Цікавае навокал”
|
10-11 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Гутарка " Як справіцца са стрэсам?"
|
9-11 кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Гістарычны калейдаскоп « Іх імёнамі названы вуліцы нашага горада»
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Першанства школы па футболу
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Паўлюкавец А.І.
|
13.04.2024
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
(другая субота месяца)
|
Гульня-прэзентацыя “Здаровае харчаванне”
|
3 “А”
|
Класны кіраўнік Гарчанюк Н.М.
|
Квэст-гульня “ЗЛЖ і я - выдатныя сябры”
|
3 “Б”
|
Класны кіраўнік Пятрова Н.М.
|
Практычны занятак “Прафілактыка шкодных звычак. Адказнасць падлеткаў”
|
10 “А”
|
Класны кіраўнік
Нічыпорчык В.А.
|
Дзелавая гульня “Здаровае харчаванне”
|
10 “Б”
|
Класны кіраўнік Шкаберда С.Л.
|
Вусны часопіс «Наш горад»
|
3-я
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Дыскусія “Свет прафесій”
|
10-я кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Кансультацыя для бацькоў " Прафілактыка экзаменацыйнага стрэсу»
|
бацькі
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Экскурсія да месца штаба Пінскага пагранічнага атрада(Карасіна)
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Першанства школы па футболу
|
10-11 кл.
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Валашчук В.Н.
|
20.04.2024
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі (трэцяя субота месяца)
|
Падарожжа ў краіну Прафесій
|
3 “В”
|
Класны кіраўнік Божка А.М.
|
Гульня “Прафесіі маіх бацькоў”
|
3 “Г”
|
Класны кіраўнік Корсак З.Б.
|
Віктарына “У свеце прафесій”
|
10 “В”
|
Класны кіраўнік Ражкавец І.М.
|
Псіхалагічная парада “Правілы выбару прафесій”
|
11 “А”
|
Класны кіраўнік Масюк Н.В.
|
Віктарына «Зямля – наш дом, беражы яе!» (Да Міжнароднага дня зямлі)
|
3-я
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Дыспут “Як вырашаць канфлікты?”
|
8-я кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Прафарыентацыйны трэнінг “Планаванне будучыні”
|
9-11 кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Прафарыентацыйная гутарка “Вышэйшыя ваенныя навучальныя ўстановы”
|
10-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Міні-футбол
|
5-я
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Жванько З.М.
|
27.04.2024
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
(чацвёртая суббота месяца)
|
Конкурсная праграма “Вясёлы час”
|
2 “А”
|
Класны кіраўнік Япішка Т.А.
|
Час зносін “ Мая сям’я – маё багацце”
|
2 “Б”
|
Класны кіраўнік Рынкевіч Г.М.
|
Кругля стол “Як добра, што мы разам”
|
11 “Б”
|
Класны кіраўнік Цыральчук А.Ф.
|
Інтэлектуальная гульня з бацькамі “Што?Дзе?Калі?”
|
5 “А”
|
Класны кіраўнік
Федзюковіч М.Л.
|
Інтерактыўная віктарына «Героі кніг і мультфільмаў»
|
2-я
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Відэалекторый “Чарнобыль сёння”
|
9-11 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Кансультацыя для бацькоў “Пазітыўнае бацькоўства і выхаванне ў дзіцяці адэкватнай самаацэнкі»
|
бацькі
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
|
Першанства школы па баскетболу
|
5-я
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Шышко Д.С.
|
04.05.2024
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання (першая субота месяца
|
Экскурсія "Мы помнім, мы ганарымся"
|
2 “Г”
|
Класны кіраўнік Лапачук Л.П.
|
Відэасалон “У памяці народнай”
|
1 “А”
|
Класны кіраўнік Гарбацэвіч С.Л.
|
Экскурсія да помнікаў горада “Калі б помнікі маглі гаварыць”
|
5 “Б”
|
Класны кіраўнік Жэмская А.А.
|
Экскурсія да помнікаў горада “Калі б помнікі маглі гаварыць”
|
5 “В”
|
Класны кіраўнік Клімовіч Я.М.
|
Інтэрактыўная гульня «Вялікая Пасха»
|
1-2
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Занятак “Азбука зносін”
|
6-7 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Трэнінгавы занятак “У свеце бесканфліктных зносін "
|
8 кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Акцыя "Абеліск"
|
9-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Першанства школы па футболу
|
7 кл.
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Камісарэнка Т.А.
|
11.05.2024
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
(другая субота месяца)
|
Спартландыя “Са спортам дружыць-здаровым быць”
|
1 “Б”
|
Класны кіраўнік Каляда А.А.
|
Конкурсная праграма “Вясёлая гадзіна здароўя”
|
1 “В”
|
Класны кіраўнік Ліпская І.В.
|
Гадзіна здароўя "Жыццё- тэрыторыя здароўя”
|
5 “Г”
|
Класны кіраўнік Парфеявец В.М.
|
Дзелавая гульня “Краіна здароўя”
|
6 “А”
|
Класны кіраўнік Кузьміч Т.А.
|
Віктарына «У краіне Сімволіка» (Да Дня Дзяржаўнага герба, Дзяржаўнага флага і Дзяржаўнага гімна Рэспублікі Беларусь)
|
5-6
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Час зносін “Мой дом – мая сям’я”
|
8-я кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Кансультацыя для бацькоў “Эфектыўныя бацькі. Негвалтоўныя метады выхавання дзяцей»
|
бацькі
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Прафілактычная гутарка “Калі хочаш быць здаровым”
|
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Спартыўнае свята “Мы сябруем са спортам”
|
5-7 кл.
|
Кіраўнікі фіз.выхавання
|
18.05.2024
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі (трэцяя субота месяца)
|
Віктарына “У свеце прафесій”
|
1 “Г”
|
Класны кіраўнік Каляда А.А.
|
КТС “Азбука прафесій”
|
4 “А”
|
Класны кіраўнік Ліпская І.В.
|
Круглы стол “ Мая любімая прафесія”
|
6 “Б”
|
Класны кіраўнік Драчэнка І.І.
|
Гульня-падарожжа “Дарога ў краіну прафесій”
|
6 “В”
|
Класны кіраўнік Савіч Т.Л
|
Завочнае падарожжа «Музеі Іванаўшчыны» (Да Міжнароднага дня музеяў)
|
6-я
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Відэалекторый “Пра шкоду курэння”
|
5-8 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Трэнінгавы занятак “Сям'я і сямейныя каштоўнасці"
|
10 кл.
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Прафарыентацыйная гутарка “Вышэйшыя ваенныя навучальныя ўстановы”
|
10-11 кл.
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Першанства школы па футболу
|
10-11 кл.
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Валашчук М.В.
|
25.05.2024
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
(чацвёртая суббота месяца)
|
Мультымедыйны час “Сям’я-любові вялікае царства”
|
4 “Б”
|
Класны кіраўнік Жыгарэвіч В.А.
|
Конкурс-відэапрезентацыя “Традыцыі маёй сям’і”
|
4 “В”
|
Класны кіраўнік Скошчук А.С.
|
Круглы стол “Традыцыі сям’і”
|
7 “А”
|
Класны кіраўнік Максімовіч І.М.
|
Гутарка “Мая сям’я – маё багацце”
|
7 “Б”
|
Класны кіраўнік Шышко К.А.
|
Бібліятэчны урок «Гатовім да здачы падручнікі»
|
4,7
|
Бібліятэкар Бычык І.П.
|
Прафілактычная гутарка “Летні адпачынак”
|
9-11 кл.
|
Педагог сацыяльны Шэлест А.М.
|
Кансультацыя для бацькоў “Як арганізаваць адукацыйную дзейнасць дзяцей»
|
бацькі
|
Педагог-псіхолаг Дабрадзей Т.П.
|
Спартландыя “Тата, мама, я – спартыўная сям’я”
|
|
Кіраўнік па ваенна-патрыятычнаму выхаванню
Белы А.І.
|
Міні-футбол
|
8-11 кл.
|
Кіраўнік фіз.выхавання
Паўлюкавец А.І.
|
|